Sielski niedzielny poranek. Szkodniki wysypały się na plac zabaw. Czas sprzyja po buszowaniu po sieci. Znalazłam ciekawy artykuł:

Przepis na wzajemne zakochanie.

Patrzę na Wikinga pałaszującego bliny ze śledziem. Czy on mnie jeszcze kocha?. Czyż może coś bardziej scalać parę , niż dzieci i kredyt hipoteczny?  Może wypróbuje rady zawarte we wpisie…

Po pierwsze patrzcie sobie w oczy!

Spróbowałam. Popatrzyłam w oczy Wikingowi. Odwzajemnił spojrzenie. Spojrzał w moje zielone, nieco przekrwione oczy. Przygląda się minutę, dwie. Hurra! Uda się! Na pewno zapała do mnie znów płomiennym uczuciem!

– Co zepsułaś?

Ta…

 

Druga rada.

Opowiadajcie sobie historie, wydarzenia, które wydarzyły się w waszym życiu. W ten sposób zbliżycie się do siebie a nawet zbudujecie połączenie emocjonalne.

 Zaczęłam opowiadać o wydarzeniach z ostatniej wizyty  na uczelni.

Połączenie emocjonalne zadziałało. Wiking przeciągnął się i stwierdził:

– Jestem głodny, coś jeszcze bym zjadł.

Nie poddam się tak łatwo!

 

I ostatnia metoda na rozkochanie, to 36 specjalnych pytań, które skonstruowane są w taki sposób, że każde kolejne pytanie jest na co raz wyższym stopniu intymności.

Zadałam pierwsze pytanie. Wiking popatrzył na mnie. Zmarszczył brwi I:

– Dobra, dobra. Już idę to tej piwnicy. Wiem, że nie ma gdzie marynat poskładać.

No tak. Może nie rozkochałam w sobie faceta na nowo, ale przynajmniej porządek będę miała w piwnicy! Całkiem dobre te rady!

😀

14 KOMENTARZE

  1. Wesoło 🙂 Polecam jednak najpierw uprzedzić Wikinga o co chodzi, bo facet z natury od razu czuje podstęp jeśli stosuje się na nim techniki 😉 kobiety też 😉 Dziękuję za polecanie mojego artykułu 🙂

  2. Noo tak podobno kredyt hipoteczny scala związek bardziej niż dzieci. Na jednym wykładzie z psychologii dowiedziałam się, że jeśli facet kocha to naprawia cieknący kran etc. a nie kupuje kwiaty. Podobno mężczyźni tak są skonstruowani 🙂 Tak więc Wiking kocha – na dowód miłości posprzątał piwnice 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.