Jak matka facetów do łazienki zaprasza...

Jak matka facetów do łazienki zaprasza…

Prywatny Wiking pojechał z dziewczynkami do jednej z koleżanek. Koleżanka oczywiście to była Szkodniczków a nie Wikinga ;). Korzystając z wolnej chwili, wskoczyłam do łazienki oddać się czynnościom higieniczno-upiększającym. Jak już wspominałam, uwielbiam w łazience nadrabiać zaległości blogowe i słucham Audiobloga. Tym razem również tak było. Tak więc, beztrosko wklepuję sobie w policzki mazidło przeciwzmarszczkowe czy jakieś takie i słucham Piotra z Blogu Wchodniego. Oczywiście nie miałam na nosie okularów czy soczewek na oczkach… Wyjątkowy,  cudownie miękki głos Piotra, zabrał mnie daleko od łazienki i wędrując po Baku zupełnie nie orientowałam się co dzieję się obok….

Prywatny Wiking wrócił, a ja tego nie usłyszałam. Za to, aż podskoczyłam ze strachu jak nagłe drzwi łazienki się otworzyły na oścież i  PW wetknął głowę mniemam, że ze zdziwioną miną… (mało widzę bez szkieł).

– A ty… A… Sama jesteś!

– A myślisz, że kogoś na audiencji mam w łazience przyjmować.

– Głos usłyszałem…

– Wiesz co mówią o ludziach którzy głosy słyszą? 😀 A może myślałeś, że to rura w rezonans wpadła? 😀

– Ta… Audiobloga słuchasz, jakiś przyjemny facet. O czym? O Baku mówi. Dawaj ten twój telefon i się myziaj. Później posłuchasz!

I tak oto po ….nastu latach małżeństwa przyjemnie i ciepło mi się na sercu zrobiło…

Nawiasem mówiąc oprócz Piotra klik regularnie do łazienki zapraszam Szymona Podróżnika klik . To ostatnio moje dwie blogowe miłości. Nie znacie tych panów? Poznajcie. Nie macie czasu na czytanie? Audiobloga klik ściągajcie! Za darmo oczywiście! Tylko słuchając w łazience to lepiej może zamknijcie się na klucz, bo o zawał serca nietrudno 😉  Miłego weekendu wszystkim!

 

5 KOMENTARZE

  1. Wyrozumiały ten Twoj mezius.Moj jakby usłyszał meski głos w łazience to nie wiem czy najpierw utopil by mnie czy najpierw telefon. Poslucham sobie tych chłopaków ale dopiero wtedy jak będę pewna ze moj ślubny jest daleko ode mnie 🙂

  2. Wiedziałam że w Szkodnikowo nie jest nudno. Jestem ciekawa jak zareagowałby Mój na głosy facetów w łazience. Bo że nieraz słyszał jak rozmawiałam ze swoim zwierzyńcem już nieraz słyszał.
    Pozdrawiam i zapraszam na swojego nowego bloga.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.