Do handlu to ja się raczej nie nadaję…

Kilka dni temu dostałam zaproszenie na wycieczkę (na razie nie zdradzę gdzie) wraz ze Szkodnikami. Popatrzyłam do portfela w którym zamieszkało echo i powiedziałam, że nie dam rady. Niemniej mnie wycieczka kusiła, zwłaszcza elementy edukacyjne przydatne w życiu Szkodnikom i wpadłam na pomysł. Sprzedam Opla Staruszka! Postanowiłam napisać ogłoszenie, choć wiem, że do handlu to ja się raczej nie nadaję…

Oznajmiłam to Szkodnikom. Młodsza jak zwykle miała to w nosie, Starsza w ryk! Jej ukochane autko? Pochlipała, poszlochała, ale w końcu stwierdziła, że to rozsądna decyzja. Niemniej chyba z żalu chrypki dostała i dziś musiałam ją ewakuować z placówki edukacyjnej, prawie omdlałą. (Chyba jakiś wirus rotawirusowy grasuje, bo Szkodników objawy na to wskazują).

Do handlu to ja się raczej nie nadaję…

Sprzedam Brykę.
Moją ukochaną, ulubioną, po prostu wspaniałą. Z pewnym żalem, ale jestem zmuszona zakończyć ten związek..

Przez 10 lat pielęgnowałam ją lepiej niż swoje uda. Moje uda dzięki znikomej pielęgnacji cellulitu nie posiadają, ale dzięki zdrowej diecie są gładkie niczym, wiadomo. Natomiast bryka ślady cellulitu tu i ówdzie jednak ma, ale dzięki zdrowej rodzimej diecie, silnik pracuje jak żyleta. 
Brykę pielęgnowały również Szkodniki, np robiły wnętrzu maseczkę z czekolady. Robiły to, akurat kiedy był upał więc odżywcze składniki wniknęły bardzo głęboko. Niestety śladów po czekoladzie nie ma, ale jeśli ktoś by nalegał, to dzieci mogą wykonać maseczkę powtórnie.
Bryka jest wodoszczelna, co sprawdziłam osobiście zalewając ją wodami płodowymi… (to było 7 lat temu, więc spokojnie, wszystko wyschło).
Wytrzymuje spokojnie wyjazdy nad polskie morze z pełnym stanem i bagażnikiem (ostatni jakieś pół roku temu).
Jej niebywałą zaletą jest to, że całe życie nie kaszlała, nie stękała, nie marudziła. Brykę serdecznie polecam…
Zapomniałam dodać, że Brykę bardzo lubią zwierzęta, np. kuna często wypoczywała pod przednią maską.
Do czego można wykorzystać Brykę:
A – do celów zgodnych z zamysłem producenta
B – do celów innych
Cele inne to np: można z felg zrobić grilla (propozycja dla kucharzy), wykorzystać elementy stałe na zrobienie np. kurnika (propozycja dla majsterkowiczów), albo wnętrze wykorzystać jako kompostownik (propozycja dla proekologicznych).

Zdjęcia zrobiłam S5 – bez filtra w świetle popołudniowego słońca. Nie użyłam Photoshopa, bo mi się nie chce. 
Dane techniczne
Opel Astra 1.7 TDS ISUZU, pełnoletni, trzeci właściciel, nie bity, dobrze się prowadzi. Przegląd techniczny ważny jeszcze kilka miesięcy. 

Szkodnik Starszy się pyta, czy jest zainteresowanie Oplem.

– Nie – odpowiadam szczerze i zgodnie z prawdą.
– Dobrze mamo, że chociaż do handlu ty się nie nadajesz. Może jeszcze jakiś czas popatrzę na swoje ulubione auto!

Muszę zmienić ogłoszenie 😉

Jakby jednak ktoś był zainteresowany (choć szczerze w to wątpię) podaje adres: avatea@o2.pl

4 KOMENTARZE

  1. Podoba mi się, że nie biliście auta, a tak pięknie o nie dbaliście. Ja moje ostatnio potraktowałam o murek, więc teraz muszę mu niezłą kosmetykę zafundować. Portfel już kwiczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.